Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю “КМП-ЕЛЕКТРО” (м.Київ, Україна) було засновано в червні 2006 року. Наша компанія – це команда професіоналів, які мають багаторічний практичний досвід роботи та здатні реалізовувати комплекс проектів в електротехнічній галузі будь-якого рівня складності в найкоротші терміни з гарантією високої якості.

Ми пропонуємо:

- Консалтинг. Надаємо нашим клієнтам повний комплекс консультаційних послуг в галузі побудови систем електроживлення та використання електроустаткування для промислових, медичних, адміністративно-офісних та житлових будівель: енергоаудит об’єктів, оцінка відповідності існуючих систем вимогам сучасних українських та міжнародних стандартів і потребам клієнтів, розробка технічних завдань та проектної документації, розробка рекомендацій по енергозбереженню, удосконаленню та модернізації;

- Монтаж. Компанія застосовує передові новітні технології електромонтажних робіт, використовуючи сучасні матеріали та техніку. Разом з електромонтажними роботами по прокладанню силових електричних мереж і мереж освітлення, ми проводимо комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт складного електроустаткування: систем безперебійного живлення, пристроїв автоматичного вводу резерву, конденсаторних установок, дизель-генераторних електростанцій та інше.

- Постачання. При виконанні своїх проектів компанія використовує електричне обладнання та електричні матеріали вітчизняних та провідних світових виробників, серед яких ABB, Schneider Electric, Legrand, Powerware, EATON, Caterpillar, DKS, Siemens, Philips. Ми здатні в найкоротші терміни поставити замовникам весь спектр електротехнічної продукції від автоматичних вимикачів, силових розподільчих щитів, кабельної продукції, світильників та монтажної арматури до джерел безперебійного живлення і дизельних електростанцій.

ТОВ “КМП-ЕЛЕКТРО” щорічно отримує найвищий статус Преміум Партнера з продажу джерел та систем безперебійного живлення від компанії EATON.

Ми заслужено пишаємось результатами своєї роботи і впевнено розвиваємо партнерські відносини з нашими замовниками, клієнтами та постачальниками. Найкраща рекомендація ТОВ КМП-ЕЛЕКТРО» – якісно виконані проекти, бездоганна робота електричного обладнання та задоволення потреб клієнтів.