Електроживлення конвеєрних ліній

Електроживлення конвеєрних ліній ТОВ «КМП-ЕЛЕКТРО» приймало безпосередню участь у спорудженні автоматизованих конвеєрних ліній з розфасовки товарів на логістичному комплексі компанії «Оріфлейм» у Київській області. Завдання нашої компанії полягало в прокладанні кабельних мереж до розподільчих щитів конвеєрів та компресорів, організації системи безперебійного живлення щитів управління конвеєрів, монтажу електроосвітлення робочих місць операторів, прокладанні електричних мереж комп’ютерних та технологічних навантажень. Електромонтажні роботи та постачання обладнання і матеріалів виконувались в чітко обумовлені строки, узгоджено з календарним планом виконання робіт, що дозволило головному підряднику вчасно виконати монтаж технологічного обладнання та провести запуск і налагодження роботи конвеєрних ліній.

Для виконання даного проекту було поставлено та використано: кабель-провідникову продукцію Запоріжського заводу кольорових сплавів; системи металевих лотків для прокладання кабелю виробництва ДКС; світильники торгової марки Світлові технології; конструктиви щитів та аксесуари, а також низьковольтну розподільчу і установчу арматуру торгової марки АББ; систему безперебійного живлення з подвійним перетворенням напруги від EATON.
Нашими спеціалістами було виконано:

- Розробка проектної документації з електричних мереж комп’ютерних та технологічних навантажень, мереж електроосвітлення операторів та системи безперебійного живлення;
- Постачання і вибір ДБЖ, електрообладнання, електроматеріалів та кабельно-провідникової продукції;
- Виготовлення та монтаж розподільчих щитів і щитів освітлення;
- Монтаж металевих конструкцій та лоточних систем (більше 750м);
- Прокладання кабелю та силових магістралей (більше 3500м);
- Облаштування електроосвітлення робочих місць операторів конвеєра (115шт);
- Електромонтаж мереж комп’ютерних та побутових навантажень;
- Інтеграція системи безперебійного живлення потужністю 40кВА для захисту щитів управління конвеєрних ліній.