ДБЖ EATON

Компанія Eaton – світовий експерт в галузі управління енергією. В 2015 році обсяг продажів компанії Eaton склав $20.9 млрд. Eaton пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного та надійного управління електричною, гідравлічною та механічною енергією. Штат Eaton включає біля 96,000 співробітників. Компанія пропонує свою продукцію в більш ніж 175 країнах світу.
В 2004 році Eaton Corporation купує Powerware Corporation – компанію виробника джерел безперебійного живлення з 45-ти річним досвідом у цій галузі. Пізніше Eaton купує компанії Best Power та MGE small systems і з 2007 року починає випускати всі ДБЖ під єдиною маркою EATON, що виводить компанію в лідери на світовому ринку ДБЖ.
На сьогодні Компанія Eaton пропонує комплексні рішення для забезпечення надійного і якісного електроживлення, включаючи джерела безперебійного живлення (ДБЖ), мережеві фільтри, пристрої регулювання повітряних потоків, блоки розподілу живлення (PDU), обладнання дистанційного моніторингу, телекомунікаційні шафи, а також додаткові послуги та програмне забезпечення. Розробляючи інноваційні продукти і послуги, компанія Eaton постійно розширює портфель рішень для забезпечення якісного електроживлення.