ДБЖ KSTAR

Всім відомо що 90 відсотків світового виробництва ДБЖ або їх складових зосереджено в азіатському регіоні, зокрема більша частина в Китайській Народній Республіці (КНР, Китай). Всесвітньо відомі бренди використовують потужності місцевих заводів та фабрик для виготовлення OEM або ODM продукції, а деякі бренди мають власні заводи.
Пропонуємо до вашої уваги компанію Shenzhen KSTAR Science and Technology Co., Ltd. яка була заснована в 1993 році. Основні напрямки діяльності компанії: виробництво ДБЖ, акумуляторів, прецизійних кондиціонерів, блоків розподілу живлення, серверних шаф та стійок, електротехнічних шаф, програмного забезпечення та систем моніторингу, інверторів та обладнання для використання відновлюваних джерел енергії. Компанія має повний цикл виробництва та розробки даної продукції. В складі компанії є два заводи по виробництву ДБЖ та силової електроніки, акумуляторний завод, завод з виготовлення металоконструкцій. Центр по розробкам та дослідженням KSTAR має в своєму штаті більше 300 висококваліфікованих інженерів та науковців. Компанія має сертифікати з управління якістю та збереження навколишнього середовища ISO9001, ISO14001 та інші, а її продукція сертифікована не тільки національними бюро а й відповідними міжнародними стандартами CE, UL, TUV.
З 2000 року KSTAR є найбільшим в КНР місцевим виробником ДБЖ. З 2013 року другим місцевим виробником інверторів для сонячних систем. Згідно інформації Національного інституту Міністерства торгівлі Китаю акумулятори VRLA від KSTAR зайняли найбільшу долю ринку серед місцевих брендів.
Компанія Shenzhen KSTAR Science and Technology Co., Ltd розширює міжнародну діяльність під торговою маркою KSTAR і її продукція представлена більш ніж в 90 країнах світу.
Сьогодні ДБЖ KSTAR доступні в Україні. Організована складська підтримка джерел безперебійного живлення в діапазоні потужностей від 1 кВА до 80 кВА, які разом з акумуляторами забезпечуються 2-х річною гарантією від виробника, що говорить про відмінну якість продукції. Всі ДБЖ мають конкурентоспроможні привабливі ціни, оскільки відсутня маркетингова складова європейських або американських брендів. Відтепер рішення по захисту критичних навантажень з ДБЖ KSTAR буде більш доступне для широкого кола наших замовників.